O NAS

Najwyższa jakość – indywidualne podejście

Najwyższa jakość – indywidualne podejście

Jesteśmy polskim producentem odzieży działającym od 2002 roku.
W odpowiedzi na potrzeby rynku w 2014 roku rozszerzyliśmy działalność, oferując szeroką gamę odzieży reklamowej.

Dbamy o najwyższe standardy, dlatego nasza produkcja oparta jest na wysokiej jakości polskich materiałach, zakupionych u krajowych producentów.
Stworzoną przez naszych projektantów odzież wykonujemy we własnej szwalni, co daje nam możliwość precyzyjnego kontrolowania produkcji, począwszy od projektu aż po przysłowiowy „ostatni guzik”. Dzięki temu nasze ubrania nie tylko wyróżniają się najwyższą jakością, ale także możemy je ściśle dostosować do potrzeb i oczekiwań Klienta.

Nie korzystamy z gotowych wzorów – szyjemy odzież reklamową specjalnie na zamówienie, dedykowaną konkretnej sytuacji i potrzebie.

Szyjemy
Reklamowe

Dobrze wiemy, że zarówno produkty reklamowe przeznaczone dla klientów, jak i odzież dla pracowników firmy w widoczny sposób wpływają na jej wizerunek. Dlatego naszym priorytetem jest zagwarantowanie Państwu stuprocentowej satysfakcji na każdym etapie współpracy.

WWW.SZYJEMYREKLAMOWE.PL

Dbamy o najwyższe standardy, dlatego nasza produkcja oparta jest na wysokiej jakości polskich materiałach, zakupionych u krajowych producentów.

SZYJEMY REKLAMOWE

Jesteśmy polskim producentem odzieży reklamowej działającym od 2002 roku. W odpowiedzi na potrzeby rynku w 2014 roku rozszerzyliśmy działalność, oferując szeroką gamę odzieży reklamowej.